Ana içeriğe atla

Half Moon

Gabrini'nin Summer Edition koleksiyonundan M111'i iki kat sürdüm. Rengi fotoğraflardakilerden biraz daha koyu. 


Daha sonra fransız manikürü yapmak için kullanılan, bantlar yardımıyla Golden Lady 415 kullanarak yarım ayları yaptım. Pek yarım aya benzemediler ama çok da kötü olmadı sanki.

Matlaşınca daha güzel duracağını düşündüğümden, en son Flormar'ın matlaştırıcı Top-Coat'ını sürdüm

Bu da kullandığım french bantı, sağ taraftakini kullandım. Ben bunu Tırnak Center'dan almıştım ama, Rossmann'da sadece sağ taraftakinden satılıyor, Rival de Loop'un reyonunda.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
mat hali daha güzel :)
ojesandigi.blogspot.com
Fluu dedi ki…
böyle yarımlarım falan mat hali daha güzel oluyo ya =) pek güzel olmuş maşallah bir ben bulamadım ayrı satılan french bantlarını =)
ojelerimiseviyorum dedi ki…
bence de mat hali çok daha güzel oldu :)
ojelerimiseviyorum dedi ki…
ben bi Rossmann'da gördüm tekini başka hiç görmedim :)
Gamze dedi ki…
bu matlaştırıcı ojeden bende de var :)sadece alttakı oje ıyıce kuruduktan sonra surmek lazım, yoksa bozuyor bıraz :s

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Saç Kremi

Pantene Pro-V Köpük Krem ince telli veya yağlanmaya eğilimli saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaparken, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saçlarınız kolayca taranır, hacimli ve sağlıklı görünür. Pantene Pro-V Köpük Kremin Formülü: Köpük krem, diğer saç bakımı kremlerinden farklı, hafif yapısı sayesinde saçın her yerine eşit şekilde yayılır, uzunluğu boyunca saçınıza bakım yapar ve durulandıktan sonra saçınızı yağlandıran kalıntılar bırakmaz.  Ben bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve vaad ettiklerini aşağı yukarı yerine getiriyor diyebilirim. Saçımın yapısı ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için normal saç kremleri genel olarak saçlarımı ağırlaştırıyor ve normalden daha hızlı yağlanmasına neden olabiliyor. Aqua Light zaten şampuan olarak da saçı ağırlaştırmayan bir yapıya sahip.  Saçlarımı şampuanladıktan sonra fazla suyunu elimle sıktıktan sonra bu kremden uyguluyorum. Tararken oldukça kolaylık sağlıyor. Normal bir saç kreminden sonra tarak kolay geçmeyebiliyor fakat bu ürün ta…

Flormar Beauty Toys - BT08/Pony Tale

Herkese merhaba, bugün çok güzel bir lila renk var tırnaklarımda. Flormar sürekli yeni koleksiyonlar çıkarıyor. Ben biraz geç kalmış olabilirim almakta. İki katta opak oluyor ve çok çabuk kuruyor bu koleksiyon. Tek bir eksisi var o da çok çabuk uçlarından çıkıyor olması ki bu da en önemli şeylerden birisi bence. Renk güzel fakat kalıcılık orta derecede. Siz bu koleksiyondan hangi renkleri edindiniz ?