Ana içeriğe atla

Cute Blog AwardGamze(sefilfarevetirmik), bana şirin blog ödülü vermiş. 
Yapılması gerekenler;

1. Thank the person you gave the blog award and make a link to her blog.(Blogundan ödül aldığın kişiye teşekkür et, onu linkle göster.)
Gamze'ye bana bu ödülü verdiği için teşekkür ederim. Bloguna göz atmanızı tavsiye ederim çok güzel tasarımları var onları çok da güzel anlatıyor.
2. Answer the questions in this blog award hear.(Cevaplanacak soruları cevapla.)

 • What is your favorite make up product?(En favori makyaj malzemen?)
 • Oje
 • What was your favorite trend of 2011?(2011'in en sevdiğin trendi?) 
 • Rengarenk ojeler.
 • What is your favorite dessert? (En sevdiğin tatlı?)
 • Profiterol
 • What is your favorite color? (Favori rengin?)
 • Yeşil
 • What is your name? (İsmin?) 
 • Banu.
 • What is the last song you listened to?(En son dinlediğin şarkı?) 
 • The Civil Wars-Falling
 • Cats or dogs?(Kediler mi köpekler mi?)Köpekler.


 • 3. Tell something you've never told your blog.(Daha önce blogunda söylemediğin bir şey söyle.)
  Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. 
  4. Pass this blog award to blogs which you think they deserve.(başka bloglara da bu ödülden ver.)
  Benim ödül verdiklerim ise:


  5. Make sure you have the owners of that blog with an email in which you stated that they have received an award.(Onlara ödül aldıklarına dail e-mail gönder. Ben bloglarından haber vericem.)

  Yorumlar

  Bu blogdaki popüler yayınlar

  Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

  Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

  Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Saç Kremi

  Pantene Pro-V Köpük Krem ince telli veya yağlanmaya eğilimli saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaparken, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saçlarınız kolayca taranır, hacimli ve sağlıklı görünür. Pantene Pro-V Köpük Kremin Formülü: Köpük krem, diğer saç bakımı kremlerinden farklı, hafif yapısı sayesinde saçın her yerine eşit şekilde yayılır, uzunluğu boyunca saçınıza bakım yapar ve durulandıktan sonra saçınızı yağlandıran kalıntılar bırakmaz.  Ben bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve vaad ettiklerini aşağı yukarı yerine getiriyor diyebilirim. Saçımın yapısı ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için normal saç kremleri genel olarak saçlarımı ağırlaştırıyor ve normalden daha hızlı yağlanmasına neden olabiliyor. Aqua Light zaten şampuan olarak da saçı ağırlaştırmayan bir yapıya sahip.  Saçlarımı şampuanladıktan sonra fazla suyunu elimle sıktıktan sonra bu kremden uyguluyorum. Tararken oldukça kolaylık sağlıyor. Normal bir saç kreminden sonra tarak kolay geçmeyebiliyor fakat bu ürün ta…

  Flormar Beauty Toys - BT08/Pony Tale

  Herkese merhaba, bugün çok güzel bir lila renk var tırnaklarımda. Flormar sürekli yeni koleksiyonlar çıkarıyor. Ben biraz geç kalmış olabilirim almakta. İki katta opak oluyor ve çok çabuk kuruyor bu koleksiyon. Tek bir eksisi var o da çok çabuk uçlarından çıkıyor olması ki bu da en önemli şeylerden birisi bence. Renk güzel fakat kalıcılık orta derecede. Siz bu koleksiyondan hangi renkleri edindiniz ?