Ana içeriğe atla

Cute Blog AwardGamze(sefilfarevetirmik), bana şirin blog ödülü vermiş. 
Yapılması gerekenler;

1. Thank the person you gave the blog award and make a link to her blog.(Blogundan ödül aldığın kişiye teşekkür et, onu linkle göster.)
Gamze'ye bana bu ödülü verdiği için teşekkür ederim. Bloguna göz atmanızı tavsiye ederim çok güzel tasarımları var onları çok da güzel anlatıyor.
2. Answer the questions in this blog award hear.(Cevaplanacak soruları cevapla.)

 • What is your favorite make up product?(En favori makyaj malzemen?)
 • Oje
 • What was your favorite trend of 2011?(2011'in en sevdiğin trendi?) 
 • Rengarenk ojeler.
 • What is your favorite dessert? (En sevdiğin tatlı?)
 • Profiterol
 • What is your favorite color? (Favori rengin?)
 • Yeşil
 • What is your name? (İsmin?) 
 • Banu.
 • What is the last song you listened to?(En son dinlediğin şarkı?) 
 • The Civil Wars-Falling
 • Cats or dogs?(Kediler mi köpekler mi?)Köpekler.


 • 3. Tell something you've never told your blog.(Daha önce blogunda söylemediğin bir şey söyle.)
  Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. 
  4. Pass this blog award to blogs which you think they deserve.(başka bloglara da bu ödülden ver.)
  Benim ödül verdiklerim ise:


  5. Make sure you have the owners of that blog with an email in which you stated that they have received an award.(Onlara ödül aldıklarına dail e-mail gönder. Ben bloglarından haber vericem.)

  Yorumlar

  Bu blogdaki popüler yayınlar

  Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

  Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

  Simli Ojeler Nasıl Çıkarılır ?

  Herkese merhaba, eminim bu başlığı görünce hepinizin aklına folyo yöntemi gelmiştir. Ama çok daha kolay bir yöntem ile karşınızdayım, bu yöntemi tabi ki ben bulmadım, internette gezinirken gördüm. Bir çoğumuz sırf çıkarması eziyete dönüştüğü için simli ojelerden kaçınıyoruz, ama artık kaçınmak için bir neden yok

  İhtiyacımız olan şeyler bir beyaz tutkal ve tutkalı sürmek için bir fırça, boş bir oje şişesine koyup o şekilde tırnağına sürenler de var.

  Tutkalı tırnağımızın her yerine sürüyoruz, ben bolca sürüyorum zaten kurduğunda aşağıdaki hali alıyor ve tırnağınıza bir şey sürmemişsiniz gibi duruyor. Tutkalın tırnağa zararlı olduğunu da düşünmüyorum, çünkü tırnağınız tutkalı emmiyor sadece tutkal tırnağınızın üzerinde kurumuş oluyor. 

  Bu aşamadan sonra da tırnağımıza ojemizi istediğimiz gibi sürüyoruz, ben geçenlerde Baby Bellini'yi sürmüştüm, aşırı simli bir oje olmamasına rağmen çıkartırken biraz zorluyor. 

  Burada da Baby Bellini'nin soyulmuş halini görüyoruz, gördüğünüz gibi…

  Dax Sulphur

  Herkese merhaba, bugün tırnak bakımında kullandığım Dax Sulphur'dan bahsedeceğim. Aslında kullanımı oldukça zor bir ürün çünkü bunu sürdüğünüz de hiç bir yere dokunmadan durmanız gerekiyor yoksa her yer yağ oluyor. Bu yüzden bu ürünü kullanmayı hep ihmal ediyordum. Geçenlerde bir yerde bunu sürüp eldiven takınca çok işe yaradığını okudum. Bu şekilde kullanmaya başladım ben de gece yatmadan tırnaklarıma ellerime sürüp eldiven takıp öyle uyudum. Sabaha ellerim yumuşacıktı ve oldukça nemlenmişti, bu nem gün boyu da ellerimde kaldı diyebilirim. Üstünde yazan şeyleri gerçekleştiren nadir ürünlerden kendisi. 56 gr gibi büyük sayılabilecek bir boyu var ve fiyatı 8 lira olması lazım. Tırnaklarınızı dinlendirdiğiniz zamanlarda uygulayın kesinlikle faydasını göreceksiniz. Siz tırnak bakımında neler kullanıyorsunuz ?