Ana içeriğe atla

Alix Avien 272

Bu ojeyi dün sürdüm bugün de üzerinde biraz oynadım. Alix Avien'in 272 numaralı ojesi bu güzel mavi oje. 2 kat sürdüm. Rengi fotoğraftakilerden biraz daha açık. Üzerine daha önce denemediğim disklerden birindeki büyük deseni yapmak istedim, lacivert ojeyle. Oje rengini vermedi ben de hazır bozmuşken değişik bir şeyler deneyeyim dedim.


İşaret parmağıma Alix Avien'in lacivert ojesiyle baskı yaptım, rengini vermedi üzerine Flormar 373 sürdüm, normal ojelerin üzerine inci bitirişli oje sürme fikrini ilk Hangi Oje Yakışmaz Ki Bana'da görmüştüm. 
Orta parmağıma Golden Rose'un beyaz ojesiyle baskı yaptım. Rengini güzel verdi, üzerine de Flormar Miracle Colors U01 sürdüm.
Yüzük parmağıma Flormar'ın 390 numaralı metalik gri ojesiyle baskı yaptım.Bu da rengini verdi bence Alix Avien'in metalik grisine göre baskı için daha iyi. Üzerine Rimmel Base&Top Coat sürdüm.
Serçe parmağıma Verita'nın siyah ojesiyle baskı yaptım. Bu ojenin baskı için oldukça iyi olduğunu söylemiştim. Üzerine de Alix Avien 187 sürdüm. 
Tabi sonra sildim, çünkü sadece fikir edinmek için yapmıştım. Ben en çok işaret parmağımdaki ve serçe parmağımdakini beğendim. Siz hangisini beğendiniz?


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Saç Kremi

Pantene Pro-V Köpük Krem ince telli veya yağlanmaya eğilimli saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaparken, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saçlarınız kolayca taranır, hacimli ve sağlıklı görünür. Pantene Pro-V Köpük Kremin Formülü: Köpük krem, diğer saç bakımı kremlerinden farklı, hafif yapısı sayesinde saçın her yerine eşit şekilde yayılır, uzunluğu boyunca saçınıza bakım yapar ve durulandıktan sonra saçınızı yağlandıran kalıntılar bırakmaz.  Ben bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve vaad ettiklerini aşağı yukarı yerine getiriyor diyebilirim. Saçımın yapısı ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için normal saç kremleri genel olarak saçlarımı ağırlaştırıyor ve normalden daha hızlı yağlanmasına neden olabiliyor. Aqua Light zaten şampuan olarak da saçı ağırlaştırmayan bir yapıya sahip.  Saçlarımı şampuanladıktan sonra fazla suyunu elimle sıktıktan sonra bu kremden uyguluyorum. Tararken oldukça kolaylık sağlıyor. Normal bir saç kreminden sonra tarak kolay geçmeyebiliyor fakat bu ürün ta…

Flormar Beauty Toys - BT08/Pony Tale

Herkese merhaba, bugün çok güzel bir lila renk var tırnaklarımda. Flormar sürekli yeni koleksiyonlar çıkarıyor. Ben biraz geç kalmış olabilirim almakta. İki katta opak oluyor ve çok çabuk kuruyor bu koleksiyon. Tek bir eksisi var o da çok çabuk uçlarından çıkıyor olması ki bu da en önemli şeylerden birisi bence. Renk güzel fakat kalıcılık orta derecede. Siz bu koleksiyondan hangi renkleri edindiniz ?