Ana içeriğe atla

Bitenler

Kullandığım süre boyunca saçlarım gerçekten canlı gözüküyordu, ama bıraktığımda saçlarım yine eski haline döndüler, zaten artık kesim gerekiyor saçlarım için. Bunu durulanmayan sıvı kremiyle beraber 10 liraya almıştım, kremi baya bereketli hala çoğu duruyor.


Kullandığım kurutucular içinde gerçekten işe yarayanlardan biri. Bir diğeri China Glaze Fast Forward Top Coat. Yerli markalar içinde kullandığım kurutuculardan en iyi olanı da sanırım Golden Rose.

Bunun yazısını yazmıştım, şurda. Gerçekten çok severek kullandığım bir peeling oldu.

Bunu tanıtmayan blogger kalmadı sanırım. Ben yağlanma yaptığı için sadece saç uçlarıma krem gibi kullandım,   çok aşırı sevdiğim bir ürün olmadı bu. Şu an süt proteinlisini kullanıyorum o çok daha güzel saçı yumuşacık yapıyor ve çok güzel kokuyor.


Ortalama bir makyaj temizleme mendili, kokusu güzel onun dışında pek bir güzelliği yok. Bu marka Gratis'te satılıyor.

Ortalama bir maskeydi, sadece cildime yumuşaklık verdi kullandıktan sonra, herhangi bir artısını görmedim başka. 


Bu ıslak mendilleri çok seviyorum. Bunun kokusu aynı Dalin'in ıslak mendilinin kokusu çok sevdim.

Parmex oje sürmeyi seven herkesin vazgeçilmezi benim de. Bu nar çiçeği olanını çok seviyorum, kokusu, temizlemesi çok güzel.

Ortalama bir aseton, ojeleşme etkinliğinde gelmişti. Kokusu güzel, temizlemesi fena değil ama bunu alacağıma Parmex alırım.

Bu asetonu da Bim'den almıştım fakat tam bir fiyasko. Zerre kadar temizlemiyor, başka asetona karıştırıp öyle bitirdim, tek başına hayatta temizlemez.

Ortalama bir diş macunu, tekrar alınabilir ama ben sensodyne  iso-active'e döneceğim, jel formülde olanlara.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

Simli Ojeler Nasıl Çıkarılır ?

Herkese merhaba, eminim bu başlığı görünce hepinizin aklına folyo yöntemi gelmiştir. Ama çok daha kolay bir yöntem ile karşınızdayım, bu yöntemi tabi ki ben bulmadım, internette gezinirken gördüm. Bir çoğumuz sırf çıkarması eziyete dönüştüğü için simli ojelerden kaçınıyoruz, ama artık kaçınmak için bir neden yok

İhtiyacımız olan şeyler bir beyaz tutkal ve tutkalı sürmek için bir fırça, boş bir oje şişesine koyup o şekilde tırnağına sürenler de var.

Tutkalı tırnağımızın her yerine sürüyoruz, ben bolca sürüyorum zaten kurduğunda aşağıdaki hali alıyor ve tırnağınıza bir şey sürmemişsiniz gibi duruyor. Tutkalın tırnağa zararlı olduğunu da düşünmüyorum, çünkü tırnağınız tutkalı emmiyor sadece tutkal tırnağınızın üzerinde kurumuş oluyor. 

Bu aşamadan sonra da tırnağımıza ojemizi istediğimiz gibi sürüyoruz, ben geçenlerde Baby Bellini'yi sürmüştüm, aşırı simli bir oje olmamasına rağmen çıkartırken biraz zorluyor. 

Burada da Baby Bellini'nin soyulmuş halini görüyoruz, gördüğünüz gibi…

Dax Sulphur

Herkese merhaba, bugün tırnak bakımında kullandığım Dax Sulphur'dan bahsedeceğim. Aslında kullanımı oldukça zor bir ürün çünkü bunu sürdüğünüz de hiç bir yere dokunmadan durmanız gerekiyor yoksa her yer yağ oluyor. Bu yüzden bu ürünü kullanmayı hep ihmal ediyordum. Geçenlerde bir yerde bunu sürüp eldiven takınca çok işe yaradığını okudum. Bu şekilde kullanmaya başladım ben de gece yatmadan tırnaklarıma ellerime sürüp eldiven takıp öyle uyudum. Sabaha ellerim yumuşacıktı ve oldukça nemlenmişti, bu nem gün boyu da ellerimde kaldı diyebilirim. Üstünde yazan şeyleri gerçekleştiren nadir ürünlerden kendisi. 56 gr gibi büyük sayılabilecek bir boyu var ve fiyatı 8 lira olması lazım. Tırnaklarınızı dinlendirdiğiniz zamanlarda uygulayın kesinlikle faydasını göreceksiniz. Siz tırnak bakımında neler kullanıyorsunuz ?