Ana içeriğe atla

Bitenler

Kullandığım süre boyunca saçlarım gerçekten canlı gözüküyordu, ama bıraktığımda saçlarım yine eski haline döndüler, zaten artık kesim gerekiyor saçlarım için. Bunu durulanmayan sıvı kremiyle beraber 10 liraya almıştım, kremi baya bereketli hala çoğu duruyor.


Kullandığım kurutucular içinde gerçekten işe yarayanlardan biri. Bir diğeri China Glaze Fast Forward Top Coat. Yerli markalar içinde kullandığım kurutuculardan en iyi olanı da sanırım Golden Rose.

Bunun yazısını yazmıştım, şurda. Gerçekten çok severek kullandığım bir peeling oldu.

Bunu tanıtmayan blogger kalmadı sanırım. Ben yağlanma yaptığı için sadece saç uçlarıma krem gibi kullandım,   çok aşırı sevdiğim bir ürün olmadı bu. Şu an süt proteinlisini kullanıyorum o çok daha güzel saçı yumuşacık yapıyor ve çok güzel kokuyor.


Ortalama bir makyaj temizleme mendili, kokusu güzel onun dışında pek bir güzelliği yok. Bu marka Gratis'te satılıyor.

Ortalama bir maskeydi, sadece cildime yumuşaklık verdi kullandıktan sonra, herhangi bir artısını görmedim başka. 


Bu ıslak mendilleri çok seviyorum. Bunun kokusu aynı Dalin'in ıslak mendilinin kokusu çok sevdim.

Parmex oje sürmeyi seven herkesin vazgeçilmezi benim de. Bu nar çiçeği olanını çok seviyorum, kokusu, temizlemesi çok güzel.

Ortalama bir aseton, ojeleşme etkinliğinde gelmişti. Kokusu güzel, temizlemesi fena değil ama bunu alacağıma Parmex alırım.

Bu asetonu da Bim'den almıştım fakat tam bir fiyasko. Zerre kadar temizlemiyor, başka asetona karıştırıp öyle bitirdim, tek başına hayatta temizlemez.

Ortalama bir diş macunu, tekrar alınabilir ama ben sensodyne  iso-active'e döneceğim, jel formülde olanlara.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Saç Kremi

Pantene Pro-V Köpük Krem ince telli veya yağlanmaya eğilimli saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaparken, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saçlarınız kolayca taranır, hacimli ve sağlıklı görünür. Pantene Pro-V Köpük Kremin Formülü: Köpük krem, diğer saç bakımı kremlerinden farklı, hafif yapısı sayesinde saçın her yerine eşit şekilde yayılır, uzunluğu boyunca saçınıza bakım yapar ve durulandıktan sonra saçınızı yağlandıran kalıntılar bırakmaz.  Ben bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve vaad ettiklerini aşağı yukarı yerine getiriyor diyebilirim. Saçımın yapısı ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için normal saç kremleri genel olarak saçlarımı ağırlaştırıyor ve normalden daha hızlı yağlanmasına neden olabiliyor. Aqua Light zaten şampuan olarak da saçı ağırlaştırmayan bir yapıya sahip.  Saçlarımı şampuanladıktan sonra fazla suyunu elimle sıktıktan sonra bu kremden uyguluyorum. Tararken oldukça kolaylık sağlıyor. Normal bir saç kreminden sonra tarak kolay geçmeyebiliyor fakat bu ürün ta…

Flormar Beauty Toys - BT08/Pony Tale

Herkese merhaba, bugün çok güzel bir lila renk var tırnaklarımda. Flormar sürekli yeni koleksiyonlar çıkarıyor. Ben biraz geç kalmış olabilirim almakta. İki katta opak oluyor ve çok çabuk kuruyor bu koleksiyon. Tek bir eksisi var o da çok çabuk uçlarından çıkıyor olması ki bu da en önemli şeylerden birisi bence. Renk güzel fakat kalıcılık orta derecede. Siz bu koleksiyondan hangi renkleri edindiniz ?