Ana içeriğe atla

New 31 Day Challenge-Day 28 Inspired by Your Favorite Coluor

Herkese merhaba, 28. güne geldim. Favori rengimden ilham alarak bir manikür yapmam gerekiyordu. Yeşil rengini seviyorum. İki kat Rimmel Shout Out Loud sürdüm, daha sonra Flormar'ın nane yeşili mat ojesiyle noktalar yaptım, üzerine de Pastel'in zümrüt yeşiliyle tekrar noktalar yaptım, yüzük parmağıma matlaştırıcı sürdüm, diğerlerine bir şey sürmedim. Noktalarımın yamuk yumuk olması dışında benim hoşuma gitti bu manikür. Siz nasıl buldunuz? 
 

Yorumlar

Hayatın Rengi dedi ki…
çok çok güzel olmuş ya,renk uyumuna bittim :))
ojelerimiseviyorum dedi ki…
@hayatın rengi çok teşekkürler :))
Makyaj Ürünlerim dedi ki…
Renk seçimlerin çok başarılı. Ayrıca şekiller de çok hoş olmuş. Nazar boncuğu da olabileceğini hayal ettim:)Bu arada benim nazar boncuğu uygulamamı sizinle paylaşmak istedim:)
http://makyajurunlerm.blogspot.com/2013/04/haydi-kzlar-trnagmza-nazar-boncugu.html
ojelerimiseviyorum dedi ki…
teşekkür ederim yorumların için :) senin nazar boncukların da pek güzel olmuş :))
Miss Firuz dedi ki…
Bayıldım en yakın zamanda deneyeceğim!
ojelerimiseviyorum dedi ki…
@miss firuz teşekkürler :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Saç Kremi

Pantene Pro-V Köpük Krem ince telli veya yağlanmaya eğilimli saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaparken, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saçlarınız kolayca taranır, hacimli ve sağlıklı görünür. Pantene Pro-V Köpük Kremin Formülü: Köpük krem, diğer saç bakımı kremlerinden farklı, hafif yapısı sayesinde saçın her yerine eşit şekilde yayılır, uzunluğu boyunca saçınıza bakım yapar ve durulandıktan sonra saçınızı yağlandıran kalıntılar bırakmaz.  Ben bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve vaad ettiklerini aşağı yukarı yerine getiriyor diyebilirim. Saçımın yapısı ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için normal saç kremleri genel olarak saçlarımı ağırlaştırıyor ve normalden daha hızlı yağlanmasına neden olabiliyor. Aqua Light zaten şampuan olarak da saçı ağırlaştırmayan bir yapıya sahip.  Saçlarımı şampuanladıktan sonra fazla suyunu elimle sıktıktan sonra bu kremden uyguluyorum. Tararken oldukça kolaylık sağlıyor. Normal bir saç kreminden sonra tarak kolay geçmeyebiliyor fakat bu ürün ta…

Mor Leopar

Milka'nın mor ineği varsa benim neden mor leoparım olmasın dedim ve ortaya böyle bir şey çıkardım. Pek düzgün olmasa da küçük bir video da çektim. Önce Pastel 18 numaradan 2 kat sürdüm. Daha sonra Flormar 429 numarayla benekleri yaptım, dışlarına da Flormar'ın siyah nail art ojesiyle çerçeve yaptım. Son olarak da bir kat Golden Rose Quik Dry sürdüm, hem daha çabuk kurusun hem de parlak görünsün diye.