Ana içeriğe atla

Florma Icy Top&Black Dot

Herkese merhaba, bugün sizlere Flormar'ın yeni koleksiyonlarından aldığım ojeleri göstermek istiyorum. Aslında 3 yeni koleksiyon çıkarmışlar ama ben Sorbet koleksiyonundan şimdilik bir şey almadım. Icy Top ve Black Dot koleksiyonundan ojeler aldım. Şimdilik bir önizleme yapalım daha sonra ojeleri tek tek göstereceğim. 

IT01 mavi baz içinde beyaz simler barındırıyor.

IT02 şeffaf baz içinde siyah beyaz simler barındırıyor.

IT03 yeşil baz içinde beyaz simler barındırıyor.

IT05 kırmızı baz içinde beyaz simler barındırıyor.

BD02 nane yeşili içinde siyah simler barındırıyor.

BD04 açık mavi baz içinde siyah simler barındırıyor.

BD03 pembe baz içinde siyah simler barındırıyor.

İlk izlenim olarak Icy Top koleksiyonu jel yapıda ojelerden oluşuyor ve ojeler 2 katta opaklaşıyor. 5 renkten oluşuyordu bir de şeffaf bazda beyaz simleri olan bir tane daha vardı. Black Dot da yine 2 katta opaklaşıyor, bu koleksiyonda da 5 renk vardı, benim aldıklarım dışında açık gri ve bir başka açık mavi vardı. En önemlisi de koleksiyonun fiyatı glitter koleksiyonunun fiyatından sonra açıkcası beni sevindirdi ojelerin fiyatı 2.85 tl.

Yorumlar

audrey dedi ki…
ben de bu akşamüstü iş çıkışı bakmaya gideceğim flormara güle güle kullan..
ojelerimiseviyorum dedi ki…
@audrey teşekkürleeer :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Saç Kremi

Pantene Pro-V Köpük Krem ince telli veya yağlanmaya eğilimli saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaparken, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saçlarınız kolayca taranır, hacimli ve sağlıklı görünür. Pantene Pro-V Köpük Kremin Formülü: Köpük krem, diğer saç bakımı kremlerinden farklı, hafif yapısı sayesinde saçın her yerine eşit şekilde yayılır, uzunluğu boyunca saçınıza bakım yapar ve durulandıktan sonra saçınızı yağlandıran kalıntılar bırakmaz.  Ben bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve vaad ettiklerini aşağı yukarı yerine getiriyor diyebilirim. Saçımın yapısı ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için normal saç kremleri genel olarak saçlarımı ağırlaştırıyor ve normalden daha hızlı yağlanmasına neden olabiliyor. Aqua Light zaten şampuan olarak da saçı ağırlaştırmayan bir yapıya sahip.  Saçlarımı şampuanladıktan sonra fazla suyunu elimle sıktıktan sonra bu kremden uyguluyorum. Tararken oldukça kolaylık sağlıyor. Normal bir saç kreminden sonra tarak kolay geçmeyebiliyor fakat bu ürün ta…

Flormar Beauty Toys - BT08/Pony Tale

Herkese merhaba, bugün çok güzel bir lila renk var tırnaklarımda. Flormar sürekli yeni koleksiyonlar çıkarıyor. Ben biraz geç kalmış olabilirim almakta. İki katta opak oluyor ve çok çabuk kuruyor bu koleksiyon. Tek bir eksisi var o da çok çabuk uçlarından çıkıyor olması ki bu da en önemli şeylerden birisi bence. Renk güzel fakat kalıcılık orta derecede. Siz bu koleksiyondan hangi renkleri edindiniz ?