Ana içeriğe atla

Bitenler

Herkese merhaba, biten ürünlerimle geldim bugün. Bakalım neler bitirmişim.
Ivır zıvır hepimizin sürekli bitirdiği pamuk ve ıslak mendil. 

Parmex'in en sevdiğim asetonu kokusu en güzel olan bu bence.

Garnier kafeinli göz roll onu. Düzenli kullanmadım ama düzenli kullanımda da bir işe yarayacağını düşünmüyorum. Göz altı morlukları için işe yarayan pek bir şey yok bence. Bu tarz ürünleri tekrar almam.

Watsons'ın magic lip balm'ı. Bu şeffaf sürdüğünüzde pembeleşen lip balmlardan. Ben lip balm sevmeyen insanlardanım. Bunu da zor bitirdim rengi güzeldi fakat ben lip balmların verdiği o yağlı hissi sevmiyorum.

Gliss sıvı saç kremi. Kolay kırılan uzun saçlar için olanıydı benimki. Bunların diğer çeşitlerinin de birbirinden pek bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Duştan sonra ıslak saçlarıma sıkıyordum, kokusu güzel ve saçlarınız kolay taranıyor. Başka bir çeşidini deneyeceğim.

Avon 3 ü 1 arada yağ kontrol toniği. Tonik olduğunu iddia ediyor ama uzaktan yakından alakası yok. Jel formda ve durulanarak kullanılıyor. Tonik olduğu için almıştım ama saçma sapan bir şey çıktı, duşta kullandım. Beğenmedim.


Body Shop hindistan cevizli vücut losyonu. Yapısı çok güzeldi. Kapağını açıp kokladığınızda kokusu çok güzel geliyor. Ama vücudunuza sürünce kokusu değişik bir hal alıyor bu yüzden sevmedim.

Benim bitirdiklerim bu kadardı. Siz neler bitirdiniz ?

Yorumlar

Sena Dursun dedi ki…
gliss artık hepimizin bitenlerine girmeye hak kazandı :)
ojelerimiseviyorum dedi ki…
@sena dursun evet gerçekten :) elimde olan bu tarz ürünleri bitirdikten sonra tekrar alacağım :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Saç Kremi

Pantene Pro-V Köpük Krem ince telli veya yağlanmaya eğilimli saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaparken, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saçlarınız kolayca taranır, hacimli ve sağlıklı görünür. Pantene Pro-V Köpük Kremin Formülü: Köpük krem, diğer saç bakımı kremlerinden farklı, hafif yapısı sayesinde saçın her yerine eşit şekilde yayılır, uzunluğu boyunca saçınıza bakım yapar ve durulandıktan sonra saçınızı yağlandıran kalıntılar bırakmaz.  Ben bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve vaad ettiklerini aşağı yukarı yerine getiriyor diyebilirim. Saçımın yapısı ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için normal saç kremleri genel olarak saçlarımı ağırlaştırıyor ve normalden daha hızlı yağlanmasına neden olabiliyor. Aqua Light zaten şampuan olarak da saçı ağırlaştırmayan bir yapıya sahip.  Saçlarımı şampuanladıktan sonra fazla suyunu elimle sıktıktan sonra bu kremden uyguluyorum. Tararken oldukça kolaylık sağlıyor. Normal bir saç kreminden sonra tarak kolay geçmeyebiliyor fakat bu ürün ta…

Mor Leopar

Milka'nın mor ineği varsa benim neden mor leoparım olmasın dedim ve ortaya böyle bir şey çıkardım. Pek düzgün olmasa da küçük bir video da çektim. Önce Pastel 18 numaradan 2 kat sürdüm. Daha sonra Flormar 429 numarayla benekleri yaptım, dışlarına da Flormar'ın siyah nail art ojesiyle çerçeve yaptım. Son olarak da bir kat Golden Rose Quik Dry sürdüm, hem daha çabuk kurusun hem de parlak görünsün diye.