Ana içeriğe atla

L'Oréal Elseve Mucizevi Yağ

L'Oréal Elseve'in mucizevi yağ olarak çıkmış bu ürününü çok merak ediyordum. Saçlarım özellikle sabah kalktığımda yıpranmış ve kuru olduğundan dolayı birbirine çok dolanıyordu, taramak neredeyse imkansız oluyordu. Ama L'Oréal Elseve mucizevi yağ ile karşılaştığımda içeriğini ve kullanım şekillerini okur okumaz alma isteği uyandı. Çünkü birçok farklı şekilde kullanılabiliyor. Belirtmek istediğim bir şey var ki, yağ olduğundan dolayı ön yargılarım vardı. Saçlarımı yapıştırır mı, yağlı bir görünüm verir mi diye ama kullanmadan bilemeyeceğim için bir şans verdim ve iyi ki vermişim diyebilirim. Özellikle saç dokusunu kusursuzlaştırıcı bakım yazısını okuduğumda saçlarımı kestirmek istemediğim için bakım ürünlerine yönelmeyi tercih eden biri olarak beni cezbetti. Saçı onarmayı vaadediyor. Normal ve boyalı saçlar için kullanılabiliyor.
Kapağı yok, fakat kilit koruması var. Kapağı yana çevirince kilit açılıyor ve yağı kolayca alabiliyorsunuz. Pompalı olmasından dolayı oldukça kolay kullanılabiliyor.

L'Oréal Elseve mucizevi yağ sadece saçı onarmıyor, daha önce de söylediğim gibi bir çok şeyde kullanılabiliyor. Yıkama öncesi uygulanıp saçı besliyor, ıslak saça da uygulanabiliyor ve saça şekil verdikten sonra kullanılabiliyor. Ben özellikle saçlarım yıpranmış durumda olduğu için düzleştirme işleminden önce koruması için kullanıyorum. Düzleştirici uygularken ıslak saça sürüldüğünde yanma hissini bilirsiniz, tercih edilmiyor bu yüzden. Fakat yağı sürdüğümde ıslak bir his olmadığından rahatlıkla tarayıp düzleştiricimi uygulayabildim. L'Oréal Elseve'in mucizevi yağını düzleştirme işleminden sonra daha bir sevdim, çünkü saçlarım parlak ve yumuşacık oldular :) Söylemeden edemeyeceğim kokusu parfüm gibi, çok güzel bir koku bırakıyor saçta.

En güzel yanlarından biri de marketlerde bulunabilir olması ve fiyatının uçuk bir rakam olmaması bana göre. Kuaförlerden temin ettiğim bir kaç saç bakım ürünüm olmuştu fakat memnun kalmamıştım. Hem marketlerde de kolayca bulunan bir ürün, hem de çok amaçlı. Hem bakım yapıyor hem yumuşaklık verip ağırlık hissi yaratmıyor.Sizlerin de saçları benim gibi yıpranmış, kuru ve zor taranıyorsa, saçlarınızı kestirmek istemiyorsanız mutlaka denemenizi öneririm. Kuaförler kadınların korkulu rüyasıdır aslında, en azından benim için öyle saç kesme konusunda. Uçlarını aldırmaya gidiyorum, küt saça yakın eve dönüyorum. Bu yüzden ben bakım ürünleriyle onarmayı tercih ediyorum. L'Oréal Elseve mucizevi yağ ile daha da ümitliyim.

İçerik: www.makyajodamm.com

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Saç Kremi

Pantene Pro-V Köpük Krem ince telli veya yağlanmaya eğilimli saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaparken, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saçlarınız kolayca taranır, hacimli ve sağlıklı görünür. Pantene Pro-V Köpük Kremin Formülü: Köpük krem, diğer saç bakımı kremlerinden farklı, hafif yapısı sayesinde saçın her yerine eşit şekilde yayılır, uzunluğu boyunca saçınıza bakım yapar ve durulandıktan sonra saçınızı yağlandıran kalıntılar bırakmaz.  Ben bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve vaad ettiklerini aşağı yukarı yerine getiriyor diyebilirim. Saçımın yapısı ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için normal saç kremleri genel olarak saçlarımı ağırlaştırıyor ve normalden daha hızlı yağlanmasına neden olabiliyor. Aqua Light zaten şampuan olarak da saçı ağırlaştırmayan bir yapıya sahip.  Saçlarımı şampuanladıktan sonra fazla suyunu elimle sıktıktan sonra bu kremden uyguluyorum. Tararken oldukça kolaylık sağlıyor. Normal bir saç kreminden sonra tarak kolay geçmeyebiliyor fakat bu ürün ta…

Flormar Beauty Toys - BT08/Pony Tale

Herkese merhaba, bugün çok güzel bir lila renk var tırnaklarımda. Flormar sürekli yeni koleksiyonlar çıkarıyor. Ben biraz geç kalmış olabilirim almakta. İki katta opak oluyor ve çok çabuk kuruyor bu koleksiyon. Tek bir eksisi var o da çok çabuk uçlarından çıkıyor olması ki bu da en önemli şeylerden birisi bence. Renk güzel fakat kalıcılık orta derecede. Siz bu koleksiyondan hangi renkleri edindiniz ?