Ana içeriğe atla

Sperdrug Derinlemesine Temizleyen Kil Maskesi

Herkese merhaba, bugün Watsons'larda satılan Superdrug markasına ait kil maskesinden bahsedeceğim. Daha önce ambalajı pembe renkte olanını da kullanmıştım ve memnun kalmıştım. Başka çeşitlerini de deneyeyim diyerek bu ambalajı mor renkte olanı aldım. Ben kil maskelerini seviyorum çünkü gerçekten derinlemesine temizlediklerini düşünüyorum. Bunu da haftada 1 2 kere banyoya girmeden önce ince bir tabaka halinde uyguluyorum zaten 5 dk gibi bir süre de maske kuruyor, daha sonra da yüzümü ılık suyla yıkıyorum. Diğeri gibi bu maskeden de memnun kaldım. Yalnız tekrar alırsam pembe olanını alırım çünkü onun içinde tanecikler de vardı ve güzel kokuyordu. Bu da kötü kokmuyor ama güzel de kokmuyor. Siz kil maskesi kullanıyor musunuz, hangi markaları kullanıyorsunuz ?


Yorumlar

Sena Dursun dedi ki…
Galiba, bende alacağım :)
Oje Sandığı dedi ki…
cilt maskesi deyince bende akan sular duruyor :)) Hele kil maskesi deyince eyvah eyvah! Ben bu maskeyi kullanmadım ama geçen seneki oda arkadaşım ölüdenizden orjinal kil getirmişti kendi toplamıştı buzdolabında saklıyorduk bozulmasın diye :) Onu uyguluyordum bitene kadar. Bir de Dermokil'in kil maskesinin testerları vardı elimde 2-3 tane onlardan çok çok memnun kalmıştım! Tavsiye ederim :)
ojelerimiseviyorum dedi ki…
@sena dursun tavsiye ederim :)
@oje sandığı dermokil'in değişik yaş grupları için maskeleri çıkmış 15+ 25+ 35+ gibi. bugün dikkatimi çekti fiyatlarına bakamadım ama uygunsa denemeyi düşünüyorum, teşekküler tavsiyen için :))
ceyda byjade dedi ki…
Bende bunun ahududulu olanını kullanıyorum gayet güzel kokuyor tavsiye ederim :)
ojelerimiseviyorum dedi ki…
@ceyda byjade galiba dışı pembe olanı diyorsun ben de kullandım onu bence de güzel kokuyor :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Sebamed Clear Face Renkli Sivilce Örtücü Krem

Herkese merhaba, bu kremi blogların birinde görmüştüm sivilce izlerine iyi geldiğini yazmıştı blogun sahibi, hangi blog olduğunu hatırlamıyorum. Benim de çok aşırı olmasa da sivilce izlerim olduğu için denemek istedim. Ürünün açıklaması şöyle: Enflamasyonu azaltır ve sivilcenin kurutulmasını hedefler.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Antibakteriyel  etken madde “ chloroxylenol “içerTocopheryl acetate doku harabiyeti yapan serbest radikallerin zararlı etkilerini önlerPentylene glycol vesorbitol pullanmaya karşı cildin nem tutma kapasitesini artırır.Sebamed Clear Face Sivilce Örtücü Krem ; Koruyucu içermez ve Allerji testi yapılmıştır.İnflamasyondan kaynaklanan kızarıklığı gizlerKolza bitkisi tohumlarından elde edilen yüksek konsantrasyonda fitosteroller antienflamatuar etkiye sahiptirler ve cildin rengini ve yapısını güçlendirirler.Shea yağı ve Squalen ile cildi nemlendirir.Pantenol ile enflamasyonu azaltırYeni sivilcelerin oluşumunu engellerSebamed Clear Face Sivilce Örtücü Kre…

Pantene Aqua Light Durulanan Köpük Saç Kremi

Pantene Pro-V Köpük Krem ince telli veya yağlanmaya eğilimli saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı yaparken, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Saçlarınız kolayca taranır, hacimli ve sağlıklı görünür. Pantene Pro-V Köpük Kremin Formülü: Köpük krem, diğer saç bakımı kremlerinden farklı, hafif yapısı sayesinde saçın her yerine eşit şekilde yayılır, uzunluğu boyunca saçınıza bakım yapar ve durulandıktan sonra saçınızı yağlandıran kalıntılar bırakmaz.  Ben bu ürünü yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve vaad ettiklerini aşağı yukarı yerine getiriyor diyebilirim. Saçımın yapısı ince telli ve yağlanmaya meyilli olduğu için normal saç kremleri genel olarak saçlarımı ağırlaştırıyor ve normalden daha hızlı yağlanmasına neden olabiliyor. Aqua Light zaten şampuan olarak da saçı ağırlaştırmayan bir yapıya sahip.  Saçlarımı şampuanladıktan sonra fazla suyunu elimle sıktıktan sonra bu kremden uyguluyorum. Tararken oldukça kolaylık sağlıyor. Normal bir saç kreminden sonra tarak kolay geçmeyebiliyor fakat bu ürün ta…

Mor Leopar

Milka'nın mor ineği varsa benim neden mor leoparım olmasın dedim ve ortaya böyle bir şey çıkardım. Pek düzgün olmasa da küçük bir video da çektim. Önce Pastel 18 numaradan 2 kat sürdüm. Daha sonra Flormar 429 numarayla benekleri yaptım, dışlarına da Flormar'ın siyah nail art ojesiyle çerçeve yaptım. Son olarak da bir kat Golden Rose Quik Dry sürdüm, hem daha çabuk kurusun hem de parlak görünsün diye.