31.07.2013

Stripes/Çizgiler

Herkese merhaba, bugün çizgili tırnaklarla karşınızdayım. Önce iki kat Flormar 453 sürdüm. Daha sonra ince nail art bantlarını tırnaklarıma yapıştırdım, daha sonra da üzerine tek kat Orly Meet Me Under sürdüm. Son olarak tabi ki Nyc'nin kurutucusunu sürdüm, hem daha parlak gözüksün hem de çabuk kurusun diye. Ben bu iki rengi birbirine pek yakıştırdım, nasıl buldunuz ? 
30.07.2013

Pürüzsüz Cildin Sırrını Açıklıyorum!

Bakımına düşkün bayanlara merhaba,

İnstagram ve mail adresime gelen ''cildin nasıl bu kadar pürüzsüz?'' sorularından sonra sizlerle sırrımı paylaşmaya karar verdim. Bugün sizlere cilt temizliği hakkında bilmediklerimizi paylaşmaya ve bir ürün ile cilt temizliğinin nasıl kusursuzca tamamlanacağını anlatacağım.

Cilt bakiminda ilk adim, günlük temizliktir. Her sabah ve her aksam olmak üzere, günde iki defa cildimizi temizlemeliyiz. Birçok insan makyaj yapmayi ihmal etmez ama cildin temizligine de önem vermez. Oysa makyaj yapilsa da yapilmasa da, yüz cildinin düzenli olarak, günlük birikimlerden (Tozlar, çevreden gelen kirler, dumanlar, egzos gazlari, sokaklardaki ve evlerdeki kurumlar, yemek  buharlariyla yüze yapisan yaglar, ölü keratin pullari, cildin yağ salgilarinin fazlasi, ter artiklari... vb) arındırılması gerekir. Yüzümüzü bu artıklardan arındırmadıkça ne siyah noktalardan ne aknelerden ne de anti aging tedavilerinden kurtulabiliriz.

İşte benim cilt temizliğinde kullandığım ürün; L’Oréal Paris'in üç etkili Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu.Cildimizi kirlerden arındırırken ihtiyacı olan yağ miktarı ciltte kalmalı hepsi temizlenmemelidir. İşte bazı ürünler bu dengeyi sağlayamıyor. Ancak L’Oréal Paris'in üç etkili Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu bu dengeyi ciltte sağlarken hassas olan göz çevresinde de kullanılabiliyor. Hem kuru hem hassas ciltler için üretilen bu ürün ciltte tahriş yapmıyor.

En sevdiğim özelliği ise kullanım sonrası cildimi kurutmaması oldu.

Özellikle bir blogger olarak stil fotoğraflarımı sizlerle paylaşırken bakımlı ve güzel görünmek için elbette makyaj yapıyor ve bunların tüyolarını sizinle paylaşıyorum. Gün sonunda cildimin hava alması ve tamamen temizlenmesi her bayan gibi benim için de çok önemli. Bu nedenle kusursuz makyaj temizliği artık L’Oréal'in üç etkili makyaj temizleme suyu ile mümkün.

1.Kullanım sonrası durulamaya gerek yok.

2.Cildi tahriş etmiyor.

3.Alkol , parfüm içermiyor ve hipoalerjik yani alerji yapmaz.

Gözeneklerde ki tüm kirleri "mıknatıs etkisi" ile topladığını söylemek mümkün. Sabahları kullandığımda pamuk üzerinde ki tüm kiri net görebiliyorum daha öncesinde diğer ürünlerin cildimi bu derece temizlediğini görmemiştim.Barbara Palvin’in de güzellik sırrı olan bu ürün ilk defa L’Oréal Paris tarafından getirilmekle beraber, marketler ve parfümerilerden de uygun fiyatıyla kolayca temin edilebilir.

Mutlaka deneyin farkı sizler de göreceksiniz...

Bu içerik wantthefashion.blogspot.com tarafından hazırlanmıştır.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

21.07.2013

Fake Galaxy Nails

Herkese merhaba, dün şurada Flormar'ın wet look koleksiyonundaki mor ojeyi göstermiştim. Bugün bir değişiklik yapmak istedim üzerinde. Ve üzerine tek kat Alix Avien 171 sürdüm, bu oje renk vermeyen sadece ışıltı veren bir oje, mor ışıltıları var. Bunu sürdükten sonra galaksi görüntüsüne benzettim ve daha sonra tırnaklarıma yıldızlar ve noktalar yaptım noktalama aletiyle. Ama tam anlamıyla bir galaksi olmadığı için de sahte galaksi manikürü koydum adını. Nasıl buldunuz ?


20.07.2013

Flormar Wet Look-WL09

Herkese merhaba, Flormar'ın yeni çıkardığı wet look koleksiyonundan bir ojeyi deneme fırsatı buldum. Genel olarak parlaklığını ve fırçasını beğendim ayrıca kuruma hızı da oldukça iyiydi benim için tek eksi yani fiyatı oldu. 3.5 lira fazla geldi açıkcası bana ve renk olarak çok da güzel renkler yok bana göre serinin içinde. 2 kat sürdüm yeterliydi, başka bir rengini almayı düşünmüyorum. Ben bu moru beğendim bu arada tırnaklarım kısalttım kırılmaya başladığı için, nasıl buldunuz siz bu koleksiyonu ?18.07.2013

Caviar Nails

Herkese merhaba, bugün uzun zamandır denemek istediğim havyar manikürünü denedim, bunun için 12 adet boncuğu ebayden 3 dolar gibi bir fiyata almıştım. Önce tırnaklarıma 2 kat Flormar 09 sürdüm, çok güzel rengi var ve supershine olmasından kaynaklı parıl parıl parlıyor. Daha sonra yüzük parmağıma cila sürerek üzerine havyar boncuklarını serptim, tırnağımın her yeri kaplanınca üzerine kurutucu sürdüm. İşte bu kadar basit, nasıl buldunuz? 16.07.2013

Ikat Nails

Herkese merhaba, bugün ikat denilen deseni yaptım tırnaklarıma, bu aralar pek meşhur bir desen bu. Önce İki kat Flormar 446 sürdüm tırnaklarıma. Daha sonra noktalama aleti yardımıyla deseni yaptım, siyah çizgileri siyah nail art ojesiyle yaptım. Son olarak Nyc kurutucu sürdüm. Biraz acemice oldu ama fena olmadı bence, siz nasıl buldunuz ? 


                       Facebook: https://www.facebook.com/Ojelerimiseviyorum 
                    Instagram: http://instagram.com/ojelerimiseviyorum


14.07.2013

Saran Wrap Manicure

                                          Herkese merhaba, bugün yine mavi ojelerle karşınızdayım. Bugün streç filmle manikür yaptım.(saran wrap) Taban olarak 2 kat Verita 73 sürdüm, güzel bir açık mavi oje, hızlı kuruyor ve parlak bir bitişi var. Daha sonra Pacific Blue ve Meet me Under'la saran wrap manikürü denilen şeyi yaptım, bunu nasıl tabi edebiliriz bilmiyorum. Streç filmi buruşturup ojelere dokundurup daha sonra da tırnağınıza pıt pıt yapıyorsunuz. Ancak bu kadar açıklayabiliyorum. Neyse daha sonra bu manikürün mat olmasını istedim, fakat buraya gelirken matlaştırıcı getirmemişim ben de essence'in 24/7 nail base'ini kullandım, mat bitişli olduğu için matlaştırıcı gibi oldu zaten. İşte böyle nasıl buldunuz bakalım ?
                       Facebook: https://www.facebook.com/Ojelerimiseviyorum 
                    Instagram: http://instagram.com/ojelerimiseviyorum

Makyajmanya'nın Nail Art Çekilişi

Makyajmanya'nın nail art çekilişine katılmak isterseniz, buradan buyurun.

12.07.2013

Sally Hansen Pacific Blue

Herkese merhaba, bugün tırnaklarımda Sally Hansen Pacific Blue var, tam yaza yakışacak bir mavi. Ara sıra mora kaçan bir renk gibi de görünüyor farklı ışıklarda. 2 kat sürdüm gayet yeterli, yalnız sevmediğim bir özelliği var parlak bir bitişi yok. Ojem kuruduktan sonra da BM-309 diskindeki parmak arası terlik desenini uyguladım. Baskı için Verita'nın siyah ojesini kullandım. Üzerine kurutucu sürmedim. Nasıl buldunuz ?
                       Facebook: https://www.facebook.com/Ojelerimiseviyorum 
                    Instagram: http://instagram.com/ojelerimiseviyorum

10.07.2013

Catherine Arley 667

Herkese merhaba, yine bir holografik ojeyle karşınızdayım. 667 gri içinde rengarenk holografik efektler barındıran bir oje. 3 kat sürdüm, iki katta tırnak çizgilerim belli oluyordu. Maalesef ki güneş ışığı dışında holografikliğini göremiyorsunuz. Ama rengini çok beğendim ben, siz nasıl buldunuz ? 
                                  Facebook: https://www.facebook.com/Ojelerimiseviyorum 
                    Instagram: http://instagram.com/ojelerimiseviyorum

         

7.07.2013

Catherine Arley 805

Herkese merhaba. Yine holografik bir ojeyle karşınızdayım. Siyah içinde rengarenk holografik ışıltılar barındıran bir oje 805. 2 kat sürdüm, gayet yeterliydi ve hızlıca da kurudu. Üzerine kurutucu vs. sürmedim. Güneş ışığında parıl parıl rengarenk ışıltılar görebiliyorsunuz, fakat normal ışıkta siyah içinde gri ışıltılar var gibi görünüyor. Beğendiniz mi ?


Follow my blog with Bloglovin

5.07.2013

Catherine Arley 670

Kısa bir aradan sonra herkese merhaba, yaz geldi okullar tatil oldu falan derken blogu biraz boşladım. Her neyse tekrar burada olmaya çalışacağım, malum yaz geldi holografik ojeler de ışıl ışıl, tam yaza yakışır şekilde. Bugün tırnaklarımda Catherine Arley 670 var, çok açık bir pembe renkte bu oje ve holografik güneş altında ışıl ışıl oluyor, insan gözlerini alamıyor. Nasıl buldunuz, holografik ojeler hakkında ne düşünüyorsunuz ?


4.07.2013

Rimmel London Salon Pro Barmy Blue

Herkese merhaba. İlk defa taşlı bir manikür yapıyorum. İki kat Rimmel Barmy Blue sürdüm, bu ojenin rengini, yapısını çok beğendim. Daha sonra yüzük parmağıma Faber Castell'ın simli uhularından şefaf renkte olanından sürdüm, diğer tırnaklarıma da top coat sürdükten sonra taşları yerleştirdim, üzerine sabitlemek için tekrar top coat sürdüm. Nasıl buludunuz ?1.07.2013

Alışveriş Dellysi :): İzlediğiniz Blogları Bloglovin'e Aktarma

Alışveriş Dellysi :): İzlediğiniz Blogları Bloglovin'e Aktarma: Arkadaşlar , sevgili Süm bu konuyu anlatmamı istemiş print screenlerle anlatmak istedim, umarım işinize yarar. Dilerseniz blogunuzu bloglovi...