Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Temmuz, 2013 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Stripes/Çizgiler

Herkese merhaba, bugün çizgili tırnaklarla karşınızdayım. Önce iki kat Flormar 453 sürdüm. Daha sonra ince nail art bantlarını tırnaklarıma yapıştırdım, daha sonra da üzerine tek kat Orly Meet Me Under sürdüm. Son olarak tabi ki Nyc'nin kurutucusunu sürdüm, hem daha parlak gözüksün hem de çabuk kurusun diye. Ben bu iki rengi birbirine pek yakıştırdım, nasıl buldunuz ? Pürüzsüz Cildin Sırrını Açıklıyorum!

Bakımına düşkün bayanlara merhaba,

İnstagram ve mail adresime gelen ''cildin nasıl bu kadar pürüzsüz?'' sorularından sonra sizlerle sırrımı paylaşmaya karar verdim. Bugün sizlere cilt temizliği hakkında bilmediklerimizi paylaşmaya ve bir ürün ile cilt temizliğinin nasıl kusursuzca tamamlanacağını anlatacağım.

Cilt bakiminda ilk adim, günlük temizliktir. Her sabah ve her aksam olmak üzere, günde iki defa cildimizi temizlemeliyiz. Birçok insan makyaj yapmayi ihmal etmez ama cildin temizligine de önem vermez. Oysa makyaj yapilsa da yapilmasa da, yüz cildinin düzenli olarak, günlük birikimlerden (Tozlar, çevreden gelen kirler, dumanlar, egzos gazlari, sokaklardaki ve evlerdeki kurumlar, yemek  buharlariyla yüze yapisan yaglar, ölü keratin pullari, cildin yağ salgilarinin fazlasi, ter artiklari... vb) arındırılması gerekir. Yüzümüzü bu artıklardan arındırmadıkça ne siyah noktalardan ne aknelerden ne de anti aging tedavilerinden kurtulabiliriz.
İşte benim cilt temizliğinde ku…

Fake Galaxy Nails

Herkese merhaba, dün şurada Flormar'ın wet look koleksiyonundaki mor ojeyi göstermiştim. Bugün bir değişiklik yapmak istedim üzerinde. Ve üzerine tek kat Alix Avien 171 sürdüm, bu oje renk vermeyen sadece ışıltı veren bir oje, mor ışıltıları var. Bunu sürdükten sonra galaksi görüntüsüne benzettim ve daha sonra tırnaklarıma yıldızlar ve noktalar yaptım noktalama aletiyle. Ama tam anlamıyla bir galaksi olmadığı için de sahte galaksi manikürü koydum adını. Nasıl buldunuz ?

Flormar Wet Look-WL09

Herkese merhaba, Flormar'ın yeni çıkardığı wet look koleksiyonundan bir ojeyi deneme fırsatı buldum. Genel olarak parlaklığını ve fırçasını beğendim ayrıca kuruma hızı da oldukça iyiydi benim için tek eksi yani fiyatı oldu. 3.5 lira fazla geldi açıkcası bana ve renk olarak çok da güzel renkler yok bana göre serinin içinde. 2 kat sürdüm yeterliydi, başka bir rengini almayı düşünmüyorum. Ben bu moru beğendim bu arada tırnaklarım kısalttım kırılmaya başladığı için, nasıl buldunuz siz bu koleksiyonu ?


Caviar Nails

Herkese merhaba, bugün uzun zamandır denemek istediğim havyar manikürünü denedim, bunun için 12 adet boncuğu ebayden 3 dolar gibi bir fiyata almıştım. Önce tırnaklarıma 2 kat Flormar 09 sürdüm, çok güzel rengi var ve supershine olmasından kaynaklı parıl parıl parlıyor. Daha sonra yüzük parmağıma cila sürerek üzerine havyar boncuklarını serptim, tırnağımın her yeri kaplanınca üzerine kurutucu sürdüm. İşte bu kadar basit, nasıl buldunuz? 


Ikat Nails

Herkese merhaba, bugün ikat denilen deseni yaptım tırnaklarıma, bu aralar pek meşhur bir desen bu. Önce İki kat Flormar 446 sürdüm tırnaklarıma. Daha sonra noktalama aleti yardımıyla deseni yaptım, siyah çizgileri siyah nail art ojesiyle yaptım. Son olarak Nyc kurutucu sürdüm. Biraz acemice oldu ama fena olmadı bence, siz nasıl buldunuz ? 

 Bloglovin: http://www.bloglovin.com/en/blog/3587400                        Facebook: https://www.facebook.com/Ojelerimiseviyorum    Twitter: https://twitter.com/ojelerimisvyrm                      Instagram: http://instagram.com/ojelerimiseviyorum

Saran Wrap Manicure

Herkese merhaba, bugün yine mavi ojelerle karşınızdayım. Bugün streç filmle manikür yaptım.(saran wrap) Taban olarak 2 kat Verita 73 sürdüm, güzel bir açık mavi oje, hızlı kuruyor ve parlak bir bitişi var. Daha sonra Pacific Blue ve Meet me Under'la saran wrap manikürü denilen şeyi yaptım, bunu nasıl tabi edebiliriz bilmiyorum. Streç filmi buruşturup ojelere dokundurup daha sonra da tırnağınıza pıt pıt yapıyorsunuz. Ancak bu kadar açıklayabiliyorum. Neyse daha sonra bu manikürün mat olmasını istedim, fakat buraya gelirken matlaştırıcı getirmemişim ben de essence'in 24/7 nail base'ini kullandım, mat bitişli olduğu için matlaştırıcı gibi oldu zaten. İşte böyle nasıl buldunuz bakalım ?
 Bloglovin: http://www.bloglovin.com/en/blog/3587400                        Facebook: https://www.facebook.com/Ojelerimiseviyorum    Twitter: https://twitter.com/ojelerimisvyrm                      Instagram: http://instagram.com/ojelerimiseviyorum

Makyajmanya'nın Nail Art Çekilişi

Makyajmanya'nın nail art çekilişine katılmak isterseniz, buradan buyurun.

Sally Hansen Pacific Blue

Herkese merhaba, bugün tırnaklarımda Sally Hansen Pacific Blue var, tam yaza yakışacak bir mavi. Ara sıra mora kaçan bir renk gibi de görünüyor farklı ışıklarda. 2 kat sürdüm gayet yeterli, yalnız sevmediğim bir özelliği var parlak bir bitişi yok. Ojem kuruduktan sonra da BM-309 diskindeki parmak arası terlik desenini uyguladım. Baskı için Verita'nın siyah ojesini kullandım. Üzerine kurutucu sürmedim. Nasıl buldunuz ?    Bloglovin: http://www.bloglovin.com/en/blog/3587400                        Facebook: https://www.facebook.com/Ojelerimiseviyorum    Twitter: https://twitter.com/ojelerimisvyrm                      Instagram: http://instagram.com/ojelerimiseviyorum
Catherine Arley 667

Herkese merhaba, yine bir holografik ojeyle karşınızdayım. 667 gri içinde rengarenk holografik efektler barındıran bir oje. 3 kat sürdüm, iki katta tırnak çizgilerim belli oluyordu. Maalesef ki güneş ışığı dışında holografikliğini göremiyorsunuz. Ama rengini çok beğendim ben, siz nasıl buldunuz ? 


         Bloglovin: http://www.bloglovin.com/en/blog/3587400                        Facebook: https://www.facebook.com/Ojelerimiseviyorum    Twitter: https://twitter.com/ojelerimisvyrm                     Instagram: http://instagram.com/ojelerimiseviyorum

Catherine Arley 805

Herkese merhaba. Yine holografik bir ojeyle karşınızdayım. Siyah içinde rengarenk holografik ışıltılar barındıran bir oje 805. 2 kat sürdüm, gayet yeterliydi ve hızlıca da kurudu. Üzerine kurutucu vs. sürmedim. Güneş ışığında parıl parıl rengarenk ışıltılar görebiliyorsunuz, fakat normal ışıkta siyah içinde gri ışıltılar var gibi görünüyor. Beğendiniz mi ?

Follow my blog with Bloglovin

Catherine Arley 670

Kısa bir aradan sonra herkese merhaba, yaz geldi okullar tatil oldu falan derken blogu biraz boşladım. Her neyse tekrar burada olmaya çalışacağım, malum yaz geldi holografik ojeler de ışıl ışıl, tam yaza yakışır şekilde. Bugün tırnaklarımda Catherine Arley 670 var, çok açık bir pembe renkte bu oje ve holografik güneş altında ışıl ışıl oluyor, insan gözlerini alamıyor. Nasıl buldunuz, holografik ojeler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Rimmel London Salon Pro Barmy Blue

Herkese merhaba. İlk defa taşlı bir manikür yapıyorum. İki kat Rimmel Barmy Blue sürdüm, bu ojenin rengini, yapısını çok beğendim. Daha sonra yüzük parmağıma Faber Castell'ın simli uhularından şefaf renkte olanından sürdüm, diğer tırnaklarıma da top coat sürdükten sonra taşları yerleştirdim, üzerine sabitlemek için tekrar top coat sürdüm. Nasıl buludunuz ?