23.05.2014

Flormar 454 Army Glam

Herkese merhaba. Bugün tırnaklarımda Flormar Army Glam var. Çok sevdiğim bir oje oldu kendisi. Açık renk bir asker yeşili diyebilirim. Tırnaklarımda iki kat var, sürümü, kuruma hızı vs. çok iyi. Flormar kendini çok geliştiren bir marka oldu son zamanlarda. Ojelere isim vermeleri herkes gibi benim de hoşuma gitti. Siz nasıl buldunuz bu ojeyi ve Flormar'ın ojelere isim vermesi konusunda ne düşünüyorsunuz ?
12.05.2014

Papatyalar/Daisies


Herkese merhaba. Bu deseni internette dolaşırken görmüştüm, uygulamak istedim. İlk olarak iki kat Essence Black is Black sürdüm. Bildiğimiz siyah oje ışıltısız vs. Çiçeklerin ortalarını noktalama aletiyle Rimmel Just Buy Me isimli sarı ojeyi kullanarak yaptım. Beyaz kısımlarını ise tırnak süsleme fırçasıyla Golden Rose'nin beyaz ojesiyle yaptım. Son aşama olarak Nyc Turbo Dry Top Coat sürdüm. Uzun zamandır tırnak süslemesi yapmıyordum. Ben siyah oje üzerine papatya fikrini çok sevdim, siz papatyaları nasıl buldunuz ?
9.05.2014

Bitenler

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba. Okulumun yoğunluğundan dolayı oje sürmeye pek vakit bulamıyorum ama yakında tekrar burada olacağım. Bugün biten ürünlerimi göstermek istiyorum sizlere. 


Pantene Doğal Sentez Saç Kremi: Çok büyük artıları olmayan bir saç kremi. Kokusunu ve saçlarıma verdiği yumuşaklık hissini sevdim. Daha sonra tekrar alabileceğim bir saç kremi. 
Gliss Boyalı Saçlar İçin Şampuan: Boyanızın rengini koruduğunu iddia ediyor ama öyle bir özelliği yok bana göre. Boyalı saçlar normal saçlara göre daha yıpranmış oluyor. Bunun da içinde saçı daha nemlendiren bir şey var bunu nerden anladın derseniz, saçlarımı çok çabuk yağlandırmasından anladım.
Clear Yağlı Saçlar için Şampuan: Kepek sorunum yok fakat saçlarım yağlı, yaz aylarında bu yağlılık oranı daha çok artıyor. Gerçekten bunu kullandığım sürede saçlarımın yağlanması daha aza indi. Fakat kokusunu sevmedim.


Avon Senses Winter Cocoon Duş Jeli: Sandal ağacı ve vanilyalı duş jeli. Kremsi duş jeli olarak geçiyor gerçekten de kremsi bir yapısı var. Kokusu çok güzel, baskın bir vanilya kokusu yok vanilya kokusunu sevmeyenler de hoşlanabilir. Köpürmesi de gayet güzel.
TBS Vanilyalı Vücut Spreyi: Şurada yazısını yazmıştım. Güzel bir vanilya kokusu var.
Fa Vanilyalı Ballı Duş Jeli: Bunda da vanilya ve bal kokusu eşit diyebilirim, bal kokusu biraz daha baskın olabilir. Ben kokusunu ve köpürmesini beğendim. Ayrıca da 2.5 lira gibi uygun bir fiyatı var. 


Neutrogena Pembe Greyfurtlu Peeling Jel: Öncelikle bunun kokusunu beğenmeyenler var fakat ben beğendim. Temizlemesi de güzel fakat peeling olarak kullanımında taneciklerini çok ufak buldum, peeling etkisini vermiyor. Duşta kullanmıştım ve günlük olarak gerçekten memnun kaldım. 
Superdrug Kil Maskesi:  Şurada yazısını yazmıştım. Maske kullanmayı seviyorum değişik versiyonlarını tekrar alabilirim.
Avon Mineral İçeren Maske: Bu da derinlemesine temizleyen bir maske siyah renkli kurudukça griye dönüşüyor. Bunu hala kullanıyorum küçük bir kaba koyduğum için tüpünü atıyorum. Normal temizleme jellerine göre daha derinlemesine temizlediğini düşünüyorum. 
Essence 24/7 Oje Bazı: Şurada yazısını yazmıştım memnumdum fakat kurudu. Kuruması tamamen benim suçum çünkü kapağını tam kapatmamışım. 

5.05.2014

Amerika'nın ünlü SPA markası Bliss’in efsane sıkılaştırıcısıyla 28 günde yaza hazırlanın!

Her sene olduğu gibi yaz aylarının yaklaşmasıyla, portakal kabuğu görünümünden kurtulma derdi yine gündemimizin en üst sırasına oturdu.
Ne yapacağız? Doğru besleneceğiz, bol su içeceğiz, spor ve masajla dolaşımı hızlandırıp portakal kabuğu görünümünden kurtulmaya çalışacağız.
Yeterli mi?
Tabii ki hayır!
Vücudumuzu kusursuz hale getirmek için her yolu denememize rağmen maalesef çoğu zaman istediğimiz sonuca ulaşamıyoruz. Beslenme alışkanlıklarımız, hayat tarzımızda yapacağımız çeşitli değişikliklerin yanı sıra aslında doğru ürünü kullanmamız da gerçekten çok önemli. Ancak bu şekilde pürüzlü ve portakal kabuğu görünümlü cilde, onarıma başlaması için gerekli donanımı sağlayabiliriz.
Kısaca yaz aylarının yaklaşmasıyla gelen bikini sezonunun bir kabusa dönüşmesini istemiyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun çünkü efsane sıkılaştırıcı ürün nihayet Türkiye’de!
Amerika’nın en iddialı markalarından bliss’in, ünlü sıkılaştırıcı ürünü fatgirlslim, bu yaz sizi bu dertten kurtarmak için eczanelerde yerini aldı.
Geçtiğimiz yıllarda farklı yöntemler deneyip hayalinizdeki vücuda kavuşamadıysanız, New York’un dünyaca ünlü Bliss Spa’sından doğan “fatgirl”serisi ile tanışma vaktiniz artık gelmiş demektir.
Basında da sıkça yer aldığı gibi birçok ünlü model, televizyon, sinema yıldızı, dünyaca ünlü popstar gündüz ve gece kreminden oluşan bu özel seriyi kullanmayı tercih ediyor.
Aslında bu çok da şaşırtıcı değil çünkü bliss’in dünyada çok tercih edilen bir marka olmasının yanı sıra, bu serinin klinik çalışmalarla da kanıtlanmış çok fazla etkisi bulunuyor.
Örneğin; yapılan araştırmalarda kullanıcıların
• %87'si sıkılaştırıcı etkiyi,
• %85'i inceltici etkiyi,
• %73'ü portakal kabuğu görünümünde azalmayı gözlemledi.*
İşte bliss efsanesinin sırrı!
Efsane bliss fatgirlslim-vücut toparlama ve sıkılaştırmaya yardımcı gündüz kremi, kapsüle edilmiş patentli Qusome© kafein teknolojisi ile portakal kabuğu görünümünü azaltmayı desteklerken, cildi sıkılaştırmaya da yardımcı oluyor.
Ayrıca bliss’in bu serisinde bir de fatgirlsleep-vücut toparlama ve sıkılaştırmaya yardımcı gece kremi bulunuyor. Serinin gündüz kreminin tamamlayıcısı olan bu gece kremi, kapsüle edilmiş formülü ile siz uyurken 6 saat boyunca vücuda etki ediyor ve portakal kabuğu görünümlü bölgeleri pürüzsüzleştirmeye yardımcı oluyor. Gece kreminin içeriğinde gündüz kreminden farklı olarak yatıştırıcı özelliği olan lavanta ve lotus çiçeği özü bulunuyor. Bu özler uyku esnasında etki göstererek vücudun kendini yenileme sürecine destek oluyor, böylece “sıkı” bir uyku çekmenizi sağlıyor!
Kullanımı ise çok basit. Her sabah fatgirlslim’i 20-30 saniye boyunca portakal kabuğu görünümlü bölgelere masaj hareketleri ile uygulayabilir ve hemen emildiği için ardından hızla giyinebilirsiniz. Akşamları da yatmadan önce fatgirlsleep’i yine aynı şekilde uygulamanız yeterli!
Üstelik kısa bir süre için eczanelerden 1 adet fatgirlslim ve 1 adet fatgirlsleep aldığınızda, hediye olarak masaj aparatına da anında sahip oluyorsunuz.
Bu aparatın özel tasarlanmış yüzeyi ile masaj yaptığınızda, bu muhteşem iki ürününün cilt tarafından daha iyi emilmesini sağlayabilirsiniz. Problemli bölgeye aşağıdan yukarıya ve dışarıdan içeriye hareketlerle, hafifçe bastırarak ve bileğinizi sağa sola doğru bükerek uygulamanız gerekiyor.
Ayrıca bu aparatı sadece kremlerinizle değil, duş esnasında da kullanabiliyorsunuz.
Daha etkili bir çözüm için bu bakım serisi ile birlikte düzenli egzersiz yapmayı ve sağlıklı bir beslenmeyi de unutmamalısınız.
Bu efsane seriyi ve bliss markasının diğer tüm ürünlerini Türkiye’de sadece yetkili eczanelerde bulabilirsiniz.    
Yetkili eczanelere ulaşmak ve daha detaylı bilgi için
 www.blissturkiye.com sitesini ziyaret ediniz.      
* Bağımsız laboratuvarlar tarafından yürütülen test sonucudur. Etkileri 28 günü kapsayan klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.
Bir boomads advertorial içeriğidir.