23.09.2014

Alix Avien 279

 Herkese merhaba. Bugün tırnaklarımda Alix Avien'in 279 numaralı ojesi var.Çok hafif grimsilik barındıran bir açık mavi diyebilirim bu renge. 2 katta opak oluyor. Fakat uçları bir günde çıktığı için fotoğrafta 3  kat var tırnaklarımda. Alix Avien'in ojelerini seviyorum hem renk skalası geniş hem de çabuk kuruyorlar. 
22.09.2014

Flormar Beauty Toys - BT08/Pony Tale

Herkese merhaba, bugün çok güzel bir lila renk var tırnaklarımda. Flormar sürekli yeni koleksiyonlar çıkarıyor. Ben biraz geç kalmış olabilirim almakta. İki katta opak oluyor ve çok çabuk kuruyor bu koleksiyon. Tek bir eksisi var o da çok çabuk uçlarından çıkıyor olması ki bu da en önemli şeylerden birisi bence. Renk güzel fakat kalıcılık orta derecede. Siz bu koleksiyondan hangi renkleri edindiniz ?15.09.2014

Claire's 83

Herkese merhaba, bugün Claire's in 83 numaralı mor ojesini göstermek istedim. Claire's ojeleri seviyorum hem renkleri güzel hem de hızlı kuruyolar. 83 numara sedefli bir mor, içerisinde mavi ışıltılar var. 2 kat sürmek yeterli oluyor. Claire's ojelerin fiyatı 3 lira fakat bence performanslarına göre bu fiyatı hak ediyorlar.