Ana içeriğe atla

Kayıtlar

Ekim, 2014 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Yves Rocher-Ferahlatan Işıltı Veren Maske

Herkese merhaba, bugün sizlere Yves Rocher'in maskesinden bahsetmek istiyorum. Hafif yapılı, jel formda bir maske sürdüğünüzde suratınızda kalıp gibi kalmıyor. Fakat diğer maskeler gibi yüzünüzü temizlediğini hissetmiyorsunuz. Yaban mersini kokuyor zaten en sevdiğim yanı da kokusu diyebilirim. Çok kalın olmayan bir şekilde sürüp 2 3 dk beklettikten sonra yıkıyorum, cildi ferahlatıyor ve yumuşatıyor. Fiyatı 13 lira.


Donut Tırnaklar

Herkese merhaba, bugün donutlardan ilham alan bir manikürle karşınızdayım. 

İlk olarak Alix Avien'in 202 numaralı kahverengi ojesini 2 kat sürdüm, tam bir çikolata kahverengisi. Üzerine beyaz oje ile şeritler yaptım. Beyaz şeritlerin üzerinden renkli ojelerle geçtim. İlk başta beyaz oje kullanma nedenim kahverengi ojenin üzerinde renklerin belli olması. Son olarak Nyc'nin oje kurutucusunu kullandım, hem parlak hem kalıcı olması için.  Kullandığım diğer ojeler: Lila için: Flormar BT08 Pembe için: Flormar Supershine 43, şurada var Mavi için: Alix Avien 279 Sarı için: Rimmel London Just Buy Me


Bitenler

Herkese merhaba, uzun zamandır biriktirdiğim biten ürünlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum bugün.
Dove Sabunlar: Biri hindistan cevizli biri incirli. Etki olarak aynılar Dove'un sabunları gerçekten yüzü kurutmuyor ve çabucak köpürüyorlar. Benim için ikisinin kokusu da güzel incirli biraz daha baskın diyebilirim.  Duru Ballı Banyo Sabunu: Kokusu güzel. Temizlendiğinizi hissediyorsunuz, Duru'nun banyo sabunları genel olarak güzel zaten. Protex Sabun: Ferah bir kokusu vardı, yalnız Protex'in sabunları ilk başlarda çok güzel köpürüp küçülmeye başladıkça köpürmemeye başlıyor.  Avon Duş Jelleri: Mor olan ahududu ve orkideli ahududu kokusu daha baskın, bu kremsi duş jeli olarak geçiyor ve gerçekten de öyle. Yeşil olan okaliptüslü, ferahlatıcı bir kokusu var. Pantene Doğal Sentez Şampuan: Hafif yapılı güzel bir şampuan. Artısı veya eksisi yok. Gliss Sıvı Saç Kremi: Banyodan sonra saçları açmak için ideal. Gliss için söylenecek bir şey yok artık, hepimiz severek kullanıyoruz.


Avon…